Daniel Voženílek: Musíme být v zápasech zodpovědnější

25.09.2022 · Šárka Kolková
Oceláři ani na třetí pokus doma neuspěli a dál čekají na první výhru v sezoně. V ostře sledovaném derby s Vítkovicemi padli před výbornou kulisou 3:5, přestože v utkání třikrát vedli. Střelec jedné z branek, Daniel Voženílek věří, že se nepříjemná série brzy otočí.

Když jsi dal gól na 3:2, Oceláři v derby směřovali za vítězstvím. Co se stalo?

Těžko říct. Třikrát jsme vedli a měli bychom tohle do vítězného konce dotáhnout. Musíme být víc zodpovědnější.

Přitom první dvě třetiny jste hráli velmi dobrý hokej, že?

Náš vstup do utkání byl dobrý. Měli jsme určitě víc šancí než soupeř. Potřebujeme už ale začít vítězit. Musíme si všichni sáhnout do svědomí.

Jak moc vás srazily góly Vítkovic, které se otíraly o tyčky branky a některé byly hodně šťastné?

Bohužel, i tohle góly jsou. Na druhou stranu, měli taky nějaké přečíslení, které využili. Není náhoda, že jsme zápas nakonec prohráli. Musíme být zodpovědnější.

Co je největší problém Ocelářů na začátku sezony, že neproměňují šance?

Vytváříme si hodně šancí, ale těžko se mi to hodnotí. Prostě jsme zápasy nevyhráli.

Dnes v 17:00 | Muži