Derby proti Vítkovicím ve znamení pomoci těžce nemocné holčičce

21.11.2018 · Klub
S plyšákem na hokej! Takový je podtitul blížícího se pátečního derby o první místo mezi Oceláři a Vítkovicemi. Atraktivní souboj jsme se rozhodli využít také k tomu, aby fanoušci obou klubů ukázali, že mají dobré srdce.

Pětiletá Terezka z Třince má vážné zdravotní problémy už od narození. Postižení centrální nervové soustavy jí způsobuje svalovou hypotonii, trpí také genetickou vadou, která ji způsobuje mentální postižení, poruchu příjmu potravy a také další přidružená onemocnění. Také proto má ve svém mladém věku za sebou už několik vážných lékařských zákroků včetně operace srdce.

Proto prosíme fanoušky obou klubů, aby si donesli v pátek do WERK ARENY s sebou jakoukoli plyšovou hračku anebo v lepším případě, aby si ji zakoupili za symbolických 50 Kč přímo v útrobách haly. Výtěžek z tohoto prodeje převezmou pracovníci organizace Úsměv pro tebe, kteří pak ve spolupráci s Nadačním fondem OCELÁŘI předají před následujícím domácím zápasem (29. listopadu proti Pardubicím) šek mamince malé Terezky. Tyto peníze pak poputují přímo na léčbu malé holčičky.

A co s plyšáky, které si koupíte anebo donesete do WERK ARENY? Vhoďte je přímo na ledovou plochu po první vstřelené brance Ocelářů anebo, kdyby se gólově neurodilo, tak po skončení zápasu.

Ukažme všichni, že i hokejová rivalita dokáže spojovat a pomáhat dobré věci!

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice