Dorostenec Dravecký: Je super hrát za starší

27.11.2021 · Šárka Kolková
V závěru základní části do dorosteneckého týmu poprvé nakoukl také třináctiletý obránce a kapitán deváté třídy, Vladimír Dravecký mladší.

Za sebou máš první odehrané zápasy v dorosteneckém týmu. Jak se zpětně ohlížíš za svým výkonem?

Ohlížím se spokojeně, ale určitě tam nějaké ty chyby byly, jelikož je to rychlejší hokej.

Co se ti honilo hlavou, když tě hlavní trenér Marek Malík vytáhl k dorostu?

Byl jsme velmi potěšen za to, že mě vytáhl. Je super hrát za starší, máte pak zkušenosti do budoucna.

První duel jsi odehrál minulý čtvrtek proti dorostencům Přerova. Byl jsi hodně nervózní?

Ta nervozita tam byla, ale nebyla tak velká, jelikož jsem předtím chodil občas hrát za starší.

Kdo tě byl v hledišti při prvním zápasu za dorost podpořit?

Byla tam moje sestra s mamkou.

Na svém kontě už máš i první bod. Musel jsi něco přispět do kasy?

Za svůj první bod jsem přispívat nemusel.

Kromě toho jsi taky kapitánem 9. třídy, které aktuálně patří druhé místo v Moravskoslezské skupině. Jak jsi spokojen s průběhem sezony tam?

Podáváme dobré výkony, hrajeme týmově. Jsem s naší prací velmi spokojený.

Tvůj táta je útočníkem, ale rozhodně umí zastat i roli obránce. A co ty? Hrál jsi vždycky na pozici obránce?

Ne, nehrál. Odmala jsem hrál na pozici útočníka jako můj táta. Myslím si, že kolem sedmé třídy jsem si prostě usmyslel, že chci do obrany a tak to zůstalo.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary