Dorostenec Petrovský po výhře se Vsetínem: Spadla z nás střelecká smůla

18.09.2019 · Šárka Kolková
V těchto dnech odstartovala ELIOD extraliga dorostenců, ve které ani letos nechybí třinecký výběr. První utkání třineckým mladíkům na domácí půdě proti šumperským Drakům nevyšlo podle představ. Druhý duel už ale svěřenci Reného Muchy zvládli lépe. Ve Vsetíně sice prohrávali 0:2, ale nakonec i díky dvěma trefám SERVÁCE PETROVSKÉHO zvítězili 4:3.

Úvodní zápas vám minulý čtvrtek nevyšel, v čem byl Šumperk lepší?

Šumperští hráli tvrdě, měli skvělé přihrávky a byli sehraní. Vytvořili jsme si mezi sebou několik šancí, které jsme neproměnili. Snažili jsme se, ale nevyšlo nám to.

Druhé utkání se Vsetínem jste už zvládli. Důležitá přitom byla tvoje kontaktní trefa. Byl tento moment pro vás rozhodující?

Ten gól nás hodně nakopl, spadla z nás střelecká smůla. Šli jsme do toho naplno, stříleli jsme a nakonec to tam spadlo. Byli jsme za ten gól velmi rádi.

Do třetí třetiny jste přišli jako vyměnění, co vás motivovalo k lepší hře a obratu?

Do třetí části jsme vstoupili aktivně, chtěli jsme rychle dát vyrovnávací gól. Vsetínským postupem času docházely síly. Už nehráli tak dobře jako první dvě třetiny, hodně faulovali a my jsme toho využili. Výhry si moc ceníme, jsme rádi, že to nakonec takhle dopadlo. Doufáme, že nám to tak skvěle půjde i v dalších zápasech.