Dorostenec Pospíšil: Máme hlavy nastavené na vítězství

16.03.2022 · Redakce
Třinečtí dorostenci zvládli úvodní zápas čtvrtfinále proti Hradci Králové 4:1, měl by to být přitom jenom začátek: "Hlavy máme nastavené na vítězství, chceme to potvrdit týmovým úspěchem," říká autor vítězné trefy Michal Pospíšil. Série ve WERK ARENĚ pokračuje ve čtvrtek od 16:00.

Dvě třetiny to byl tuhý boj, závěrečná dvacetiminutovka ale patřila favoritům. Oceláři v ní nasázeli Hradci tři branky a rozhodli oo svém vítězství 4:1. Ve čtvrtfinále dorostenecké extraligy se tak v sérii na tři vítězné zápasy ujímají vedení a už ve čtvrtek by se chtěli v odvetě přiblížit postupu do semifinále. Utkání pro klubový web hodnotil autor vítězné trefy Michal Pospíšil, který utkání rozhodl gólem v jediné přesilové hře domácích.

"Volas (Patrik Volas) mi to krásně nabiil na modrou a já to propálil. Byla to jednoduchá akce, ale takhle my to chceme hrát," usmíval se po utkání Pospíšil, který k vítězné brance navrch přidal i jednu asistenci. Zdánlivě jasné vítězství se přitom nerodilo snadno, Hradec byl minimálně čtyřicet minut velice nepříjemným soupeřem.

"Nehráli jsme svoji hru, moc se nám nedařilo. Trápili jsme se. Musíme zapracovat na tom, abychom v dalších zápasech hráli tak jako ve třetí třetině. A ono to půjde," říká Pospíšil, který měl okamžitě po utkání v hlavě zítřejší odvetu.

"Doufám, že zápas zvládneme a vyhrajeme. V to jediné věřím. Máme v týmu na vítězství nastavené hlavy, jsme připraveni a sezonu máme dobře nakopnutou. Chceme to potvrdit týmovým úspěchem," burcuje Pospíšil.

Utkání číslo dvě se ve WERK ARENĚ hraje ve čtvrtek od 16:00, talentované Oceláře můžete přijít podpořit i vy. Vstup na utkání je zdarma.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice