Doudera: Těšíme se na svátek hokeje a vyprodané arény

15.03.2023 · Adam Sušovský
Byl jednou z hlavních postav loňského velmi vypjatého finále, teď se těší na další střet velkých ambicí. Obránce Milan Doudera v úterý do noci sledoval, na koho Oceláři narazí. A Spartu bere: "Bude to svátek hokeje," říká třinecký bek před začátkem čtvrtfinále s velkým rivalem.

Základní část je za námi, předkolem Oceláři propluli na jedničku, tým přepnul do módu play off.

Koncentrace, nasazení, napětí. A taky radost ze zápasů, na které se hráči Třince celou sezonu tak těší.

Čtvrtfinálová série pro Oceláře startuje v neděli v O2 areně. Hned na úvod vyřazovací části narazí na soupeře, který stál při poslední mistrovské jízdě na konci. Repríza finále hned na začátek, to bude ozdoba úvodních bitev nejvyšší české soutěže. A těší se na ní také obránce Milan Doudera.

"Bude to svátek hokeje, super! Budou vyprodané arény, bude to mít náboj, o zápasy bude velký mediální zájem," líčí Doudera. "V úterý jsem koukal na celý zápas mezi Libercem a Plzní, v jednu chvíli to vypadalo, že budeme hrát s někým jiným, pak se to celé obrátilo na Spartu. Vybírat si ale nemůžeme, každý soupeř je těžký, čeká nás náročná bitva," říká.

"Rozhodnout detaily. Vyhraje ten, kdo bude chtít víc. Rozhoduje srdíčko a tyhlety věci kolem."

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice