Fantastický pocit, shodují se hráči po zisku zlata!

13.04.2011 · Martin Stebel
Tady vládne Třinecko, celé Česko pokleklo! Oceláři to dokázali! V pátém finálovém duelu zdolali Vítkovice 5:1 a pro extraligový ročník 2010/11 jsou šampiony! Přímo na ledové ploše jsme stručně vyzpovídali čerstvé mistry republiky. Chlapi, děkujeme!

Jan Peterek: Jsem hrdý na tento tým

K titulu přispělo více faktorů. Měli jsme málo zraněných, byl tady vyrovnaný kádr a načasovali jsme správně formu. Posílila nás hlavně semifinálová bitva se Slavii, kdy jsme museli otáčet sérii. Ve finále jsme byli na vlně euforie. Vítkovice byly důstojným soupeřem, ale titul je ve správných rukou. Jsem opravdu hrdý na tento tým. Je to neuvěřitelné, nemám slov.

Peter Hamerlík: Můj životní úspěch

Chci poděkovat svým spoluhráčům za perfektní práci. V play-off jsme měli lepší i horší okamžiky, ale mužstvo ukázalo obrovskou vnitřní sílu a charakter. Finálová série skončila 4:1, což může vypadat docela jednoznačně, ale snadné to rozhodně nebylo. Vítkovice hrály výborný hokej a potrápily nás. Oslavy budou bujaré. Je to můj životní úspěch.

Hokejové zlato - hoši díky za to!

Václav Varaďa: Vyhrála morálka týmu

Těžko hledám slova, jak vyjádřit mé pocity. Naše mužstvo prokázalo velkou dávku morální síly. V play-off jsme měli menší krize, ale vždy jsme se zvedli a dokázali zabojovat. Je to velká euforie a štěstí. Byl jsem dvakrát mistrem světa, ale titul českého šampiona je opravdu krásný pocit. Je paráda, když se vyhraje titul na domácím ledě. Fanoušci nám moc pomohli a mají velký podíl na zlatu. Co víc si může člověk přát!

Radek Bonk: Náš titul je zasloužený!

Celé finále bylo velmi náročné, ale titul jsme vyhráli zaslouženě. Nejhorším okamžikem v play-off byla porážka na Slavii ve čtvrtém zápase. Málo lidí nám poté věřilo, ale v naší kabině bylo obrovské odhodlání a věřili jsme, že to dokážeme obrátit. Jsem opravdu šťastný, že jako první kapitán mohu v Třinci zvednout nad hlavu pohár pro mistry republiky!

Fotogalerii z utkání Třinec - Vítkovice naleznete zde.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice