Jeřábek: Dostáváme laciné góly

02.12.2022 · Adam Sušovský
Těžce se utkání v Olomouci hodnotilo obránci Jakubu Jeřábkovi, Oceláři totiž jako už poněkolikáté v poslední době nezvládli závěr zápasu a gólem v posledních minutách přišli o bodový zisk.

Deset dnů uběhlo od posledního vzájemného zápasu a kromě kulis se od té doby nic nezměnilo. Nehrálo se v Třinci, hrálo se v Olomouci, ale vyhráli Hanáci... A zase v gólem v posledních minutách.

I to bylo téma rozhovoru s novináři, ke kterému po prohře 2:4 nakráčel obránce Jakub Jeřábek. "Kdybyh věděl, čím to je, že ztrácíme závěry zápasů, tak vám to řeknu. Jestli je to koncentrací? Nevím, nemělo by se to stávat," řekl Jeřábek po utkání.

"Všechny zápasy s Olomoucí jsou vyrovnané. A já nevím, kam se ženeme a proč dostáváme tak laciné góly," pokračoval třinecký bek s reprezentačními zkušenostmi.

Oceláři tak prohráli potřetí za sebou. "Nevím, jestli to je krize. Spoustu zápasů jsme ztraitli v posledních minutách, naše výkony byly defacto všechny stejné. Pár kluků teď máme mimo, nechci se na to vymlouvat. I bez nich jsme nehráli špatně, ale prohráváme," uzavřel Jeřábek.

V neděli Oceláři hrají na vlastním ledě s Mladou Boleslaví.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno