Junior Tomáš Krč: Celý tým suprově klapal

14.01.2020 · Šárka Kolková
Útočník Tomáš Krč výrazně přispěl k juniorské výhře 5:4 v sobotním utkání na ledě Slavie. Devatenáctiletý útočník v zápase vstřelil svůj první hattrick za Oceláře, k důležitému vítězství navíc pomohl i jednou nahrávkou a patřil k hlavním aktérům utkání.

Výhra sice těsná, ale tříbodová. Co vás do utkání motivovalo?

Potřebovali jsem si vytvořit bodový náskok, který teď musíme uhlídat, abychom se udrželi do 16. místa a postoupili tak do další části soutěže.

Dvakrát jste vedli o dva góly, domácí ovšem dokázali vždy vyrovnat. V čem jste podle tebe udělali chybu?

Udělali jsme pár chyb, kterých oni využili. Celý zápas jsme hráli dobře a drželi jsme se taktiky, kterou nám trenéři nastavili, a proto jsem si taky vedení vzali vždy zpět. Celý tým suprově klapal, a tak máme důležité tři body.

Co stálo za tvým úspěšným výkonem v zápase, ve kterém sis připsal tři góly a asistencí?

K úspěšnému výkonu mi pomohl celý tým. Kluci mě vždy našli ve správnou chvíli a pak už člověk potřebuje trochu štěstí, aby puk skončil v brance.

Je to tvůj první hattrick?

První hattrick v životě to není, ale za Oceláře ano.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary