Kaberle: Třinec? Jasně nejtěžší tým, se kterým jsme hráli

04.10.2012 · Redakce
Kladno - Hvězdy Kladna z NHL jsou středem pozornosti ligy. Průměrný tým vytáhly až na vrchol soutěže a k Ocelářům vzhlížejí s velkým respektem: "Třinec byl jasně nějtěžší tým, se kterým jsme letos hráli," řekl obránce Tomáš Kaberle po výhře svého týmu 3:1.

Jen slova chvály měla kladenská hvězda v obraně Tomáš Kaberle na třinecké Oceláře. Ti sehráli nav Kladně výborné utkání, jako první tým v lize Třinec ubránil hvězdnou formaci v čele s Jaromírem Jágrem a Rytířům posíleným o pět borců z NHL byl zatím v lize nejvyrovnanějším soupeřem.

Kladno sice vyhrálo 3:1, Třinec ale označilo za nejsilnějšího soupeře, se kterým se letos v sezoně utkalo.

"Už víme, proč má Třinec tolik bodů. Byl to náš jasně nejtěžší soupeř, se kterým jsme letos hráli," vysekl poklonu zkušený obránce a dlouholetý český reprezentant Tomáš Kaberle.

"Byl to náš nejvyrovnanější zápas. Třinec patří mezi nejlepší mužstva v lize a na Kladně to jen dokazoval. Nemohli jsme otevřít hru a bylo to hodně o štěstí," dodal Kaberle.

"Třinec má výborný tým. Jsou to šikovní hokejisté, nelítají na ledě jako blázni, ale hrají super hokej," přidal se ke Kaberlemu i střelec úvodní branky Jan Hlaváč.

"Oceláři byli hodně dobří. Jsme rádi, že jsme vyhráli. Byl to pro nás velký test. Ukazuje se, že s naší první pětkou máme šanci porazit úplně každého," dodal zkušený útočník.

Foto: hc-kladno.cz
Dnes v 17:00 | Muži