Kapitán Vrána burcuje: Je to 2:2, jedeme dál

07.04.2023 · Klub
V kariéře už podobných zápasů zažil spoustu, navzdory obrovským šancím jeho tým nevyhrál. I proto kapitán Ocelářů Petr Vrána po prohře 0:2 a srovnání stavu série na 2:2 před cestou do Pardubic zůstává klidný: "Pokusíme se tam vyhrát a vrátit se domů znovu ve vedení," řekl.

Obrovské zklamání z výsledku, ale ne tolik z předvedené hry.

Asi tak by se dalo popsat čtvrté semifinále, které Oceláři ve vyprodané WERK ARENĚ nezvládli. Prohráli 0:2, přestože zejména v posledních deseti minutách soupeře často ždímali v drtivém tlaku a spálil několik vyložených gólových šancí.

"Výsledek je samozřejmě špatně, protože jsme nevyhráli. Ale náš výkon zas tak špatný nebyl. Bohužel jsme dostali gól, který dostal soupeře do pohody, pak jim zachytal gólman. Měli jsme hromadu šancí, ty jsme neproměnili. Takže je to 2:2, jedeme dál," prohlásil kapitán Třince bezprostředně po zápase.

Proč se Ocelářům, na rozdíl od minulých zápasů, nepodařilo velké šance proměnit? "Vždycky v tom hraje roli kombinace více věcí. Člověk samozřejmě góla dát chce, ale může hrát roli únava, špatný led a nebo nedůraz. Těch faktorů se v daný moment sejde více a my tentokrát to štěstí neměli. A když už jsme se k dobré střele dostali, chytil to gólman, nebo jejich beci, co tam padali všude možně," prohlásil kapitán Třince.

Série se do Pardubic k pátému duelu stěhuje v pondělí. "Pokusíme se tam vyhrát a vrátit se domů znovu ve vedení, uvidíme," líčí kapitán a rovnou dodává, kudy cesta k úspěchu vede: "Jen disciplína. Ať už herní, nebo co se týče faulů a věcí okolo."