Kundrátek o výhře nad Spartou: Tohle diváky muselo bavit, skvělý výsledek!

29.10.2021 · Adam Sušovský
Patřil mezi stěžejní postavy pátečního večera. Obránce Tomáš Kundrátek zásadním způsobem pomohl třineckým Ocelářům k velmi cennému vítězství nad Spartou. Připsal si tři asistence a rozplýval se spokojeností: Tenhle zápas diváky musel bavit!

Jedinou výtku měl Tomáš Kundrátek k výkonu třineckých Ocelářů, proti Spartě.

"Nevyšla nám moc první třetina, hlavně na jejím začátku se hrálo hlavně u nás. Nebyl to optimální výkon a měli jsme štěstí. Podržel nás skvělý Mazi (Marek Mazanec) a taky dobře postavené tyčky," řekl Kundrátek. "Ale pak jsme si k našemu výkonu něco řekli a od druhé třetiny to bylo úplně jiné. Výhra 4:2 je skvělý výsledek!"

Oceláři vyhráli pošesté v řadě, drží s náskokem první příčku.

Tomáš Kundrátek byl v utkání se Spartou jednou z nejviditelnějších postav Ocelářů. Nedal sice gól, ale hned na tři třinecké trefy nahrával. S pěti střelami byl nejaktivnějším třineckým hráčem. A že je v zápase, několikrát ukázal i za nepříznivého stavu, když se pouštěl do konfliktů se soupeři, byl pro ně velmi nepřijemný.

"Věděli jsme, že to bude hodně fyzický zápas. Takové jsou super. Přišlo hodně fanoušků, měli jsme od nich skvělou podporu. Oba týmy bojovaly, zápas byl plný tvrdých hitů. Všichni makali, snažili se, chtěli body. Tohle muselo diváky bavit," řekl Kundrátek.

Byl to jeho nejlepší zápas sezony?

"Sezona je přece ještě dlouhá, proto zaklepu a snad to takhle bude pokračovat. Jsem rád, že jsem pomohl týmu, ale na konci večera je to nakonec stejně jedno. Klidně ať má body někdo jiný, hlavně když se takhle vyhrává."

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary