Kurovský po prohře v Davosu: Je to pro nás krutý výsledek

04.10.2022 · Adam Sušovský
Těžce hledal slova třinecký útočník Daniel Kurovský jen krátce poté, co Oceláři nezvládli zápas v Davosu a tím přišli také o naději postoupit ze základní skupiny Champions Hockey League. "Prohra 0:4 je pro nás krutý výsledek, neodpovídá zápasu," řekl.

Třinečtí Oceláři dál doplácejí na to, co je trápí od začátku sezony: Proměňování šancí.

V Davosu si - těch opravdu vyložených - v klíčovém duelu základní skupiny Champions Hockey League vytvořili několik, ale gól nedali žádný a po šedesáti minutách tak museli zkousnout trpkou prohru 0:4.

"Ten výsledek neodpovídá zápasu," řekl smutně útočník Daniel Kurovský. "Vypracovali jsme si (dneska) spoustu šancí, výsledek mohl být úplně jiný. Stav 0:4 je pro nás krutý," pokračoval zklamaný forward Ocelářů.

"Jsou období, kdy vám tam napadá všechno. A pak jsou taky období, kdy vám tam nespadne nic. My tady dneska měli tři čtyři šance, tutovky, které jsme proměnit měli. Je to škoda. Věřím, že v neděli se to obrátí," dodal Kurovský.

Oceláři se ze Švýcarska vracejí domů ve středu dopoledne, další zápas je čeká až v neděli. V domácím prostředí WERK ARENY vyzvou v extraligovém utkání hokejisty Litvínova.

Účast Ocelářů v Lize mistrů byla podpořena z dotace Moravskoslezského kraje, ze které byla spolufinancována přeprava hráčů k venkovním utkáním.