Kurovský: Máme první bod a zítra je nový den

08.03.2023 · Adam Sušovský
Jakoby si schovával gól na tu nejdůležitější chvíli, Daniel Kurovský se v základní části střelecky trápil a teď rozhodl první zápas play off! Ve třetí třetině si sjel na přihrávku Romana, propálil Tomka a měl po utkání pochopitelně velikou radost.

Byl to těžký zápas?

Ano, a myslím, že šťastné vítězství. Litvínov si vytvořil dost šancí... My sice taky, ale se štěstím jsme to zvládli. Myslím, že bychom měli ještě zlepšit do dalšího zápasu hru v našem obranném pásmu.

Jak bys popsal svůj gól?

Miloš se tam pěkně prodral přes útočné pásmo, vystřelil bekhendem, pak mi to hodil před branku a já to uklidil.

Třetí a čtvrtá lajna dnes dávala góly, je to klíč k úspěchu?

Určitě, soupeři si budou hlídat první dvě pětky. A když se nám bude takhle dařit, budeme pro tým prospěšnější.

Jak vám bylo, když Kudrna pár minut před koncem trefil tyčku?

Ježiši, já měl snad infarkt! Ale jo, to ke sportu patří. Dali tyčku, nedali gól a pro nás dobře. Máme první bod, zítra je nový den.

Co říkáš na výkon Marka Mazance?

Vynikající! Pochytal další tři čtyři branky, patří mu obrovský dík.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno