Letošní extraligová premiéra bude pro dorostence pikantní

09.09.2021 · Jakub Kotajny
Již dnes od 17:30 započne pro třinecké dorostence extraligová sezona 2021/2022, vstup to navíc bude se vší parádou. Na domácím ledě svěřenci Marka Malíka vyzvou rivaly z Vítkovic a pod Javorovým tak po ukončení předsezonní přípravy bude znovu k mání pořádná mládežnická hokejová podívaná!

Minulá sezona o své vyvrcholení vlivem opatření přišla, mládežnické celky ze všech koutů republiky tak budou chtít svůj hlad po hokeji nechat vyniknout právě letos. Hned úvodní souboj pro dorostence přinese do WERK ARENY derby s Vítkovicemi a rozhodně je na co se těšit!

Hostující Ridera minulý rok po boku Třince patřila mezi celky, kterým venkovní zápasy chutnaly, když ze čtyř duelů na ledě soupeře s prohrou neodjížděla ani jednou. Naopak Oceláři před domácím publikem budou chtít vynahradit příznivcům nevydařené statistiky z loňska, kdy tři body brali ze tří zápasů pod Javorovým pouze v jednom případě.

Předsezonní příprava však svěřencům Marka Malíka vyšla na výbornou a zraky třineckých dorostenců tak budou logicky směřovat k příčkám nejvyšším. Zvláště na domácí led mají mladí Oceláři skvělé vzpomínky, vždyť právě letos to bylo historicky poprvé, co ovládli domácí President Cup! Zkušenosti navíc mají hráči s drakem na prsou i s ostravským hokejem, z Ostrava Hockey Cupu si totiž svěřenci lodivodů Malíka a Macha v oslabené sestavě odvezli bronzové placky a příjemné vyhlídky do extraligové sezony.

Dominik Bujak v předbrankovém prostoru

Dnes v 17:00 | Muži