Oceláři navštívili děti v třinecké nemocnici

15.12.2022 · Adam Sušovský
Třinečtí hokejisté stejně jako v minulých letech před Vánoci navštívili děti v Nemocnici Třinec. Nejmenší pacienty přišel pozdravit také Dráček Werkáček, spolu s Janem Jaroměřským a Danielem Kurovským jim kromě drobných dárkových balíčků a podpisů přinesli také hračky, které A tým Ocelářů tamnímu dětskému oddělení věnoval.

Stejně jako v minulých letech také letos těsně před Vánoci zavítali třinečtí Oceláři na návštěvu dětského oddělení v Nemocnici Třinec. Na Sosnu se spolu s Dráčkem Werkáčkem vydali také hokejisté Jan Jaroměřský s Danielem Kurovským, kteří tamnímu oddělení za celý A tým Ocelářů věnovali také množství hraček, které by měly hospitalizovaným pacientům zpříjemnit pobyt v nemocnici.

Oceláři ve čtvrtek odpoledne v nemocnici zavítali také přímo na dětské pokoje s dárkovými balíčky, které malým pacientům klub připravil ve spolupráci s Kauflandem. Hospitalizovaným pacientům nakonec největší úsměv ve tváři vykouzlil Dráček Werkáček.

"Rádi bychom poděkovali celému týmu HC Oceláři Třinec za předvánoční návštěvu a bohatou nadílku, která potěšila všechny malé pacienty. Největší odměnou byla radost v očích dětí, které si mohly plácnout s Dráčkem Werkáčkem. Zároveň děkujeme hokejistům za nové hračky, které zpestří vybavení naši nemocniční herny a zabaví tak nejmenší pacienty," řekla tisková mluvčí nemocnice Irena Sikorová Nožková.

"Vždycky je krásné, když vidíte, že uděláte radost malému dítěti. A když ji uděláte dětem, které jsou smutné z toho, že leží v nemocnici, zatímco se ostatní těší na Vánoce, platí to dvojnásob. Jsem rád, že jsme sem mohli alespoň na chvíli přijít a přinést dětem jak drobné dárečky, tak hračky pro celé oddělení, na které jsme se v týmu společně poskládali," řekl Jan Jaroměřský.

Fotogalerie z návštěvy Ocelářů v Nemocnici Třinec zde!

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno