Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Odstartovala druhá vlna prodeje permic na Oceláře

21.05.2024 · Klub
Oceláři zahájí druhou vlnu prodeje permanentek na novou sezonu. Ta se týká nových zájemců o celosezónní vstupenky, do prodeje byly uvolněny také místa z nevyužitých rezervací. Permici si můžete zakoupit on-line, v mobilní aplikaci i přímo na pokladnách WERK ARENY.

Permanentky na sezonu 2024/2025 koupíte kliknutím ZDE. 

Tři prodejní vlny

Stejně jako v minulém roce Oceláři rozdělili předprodej permanentek do tří prodejních vln. Platí, že čím dříve si permanentku na sezonu 2024/25 pořídíte, tím méně zaplatíte. Nejvýhodněji si své místo v hledišti samozřejmě pojistili dlouholetí permanentkáři, které klub odměňuje za věrnost výraznými slevami. Ve druhé vlně odstartoval prodej také pro nové zájemce o celosezónní vstupenku.

I nadále samozřejmě platí, že se nákup celosezonní vstupenky na zápasy Ocelářů vyplatí. Ocelářská permice v kapse nebo mobilní aplikaci je totiž jedinou opravdovou zárukou, jak nepřijít o místo v hledišti během play off. Permice totiž platí nejen na celou základní část, ale také na všechny zápasy nadstavbové části (play off či play out), čímž se mimochodem Oceláři vymykají extraligovým zvyklostem. Bonusem navíc pak jsou volné vstupy na utkání základní skupiny evropské Ligy mistrů, ve které letos Oceláři narazí na přední týmy ze Švédska, Švýcarska nebo Polska.

Upozorňujeme, že mobilní aplikaci je nutno mít v nejaktuálnější verzi. Update provedete přes svůj mobilní obchod (Google Play, App Store, atd.).

Prodej permanentních vstupenek na stání je aktuálně z důvodu naplněné kapacity sektoru G zastaven. 

Odpovědi na nejčastější otázky najdete po kliknutí zde

Otevírací doba pokladen WERK ARENY:

Pondělí: 10:00 - 16:00

Středa: 10:00 - 16:00

Druhá a třetí vlna prodeje

Druhá prodejní vlna začala v pondělí 8. července, skončí ve středu 17. července.

Závěrečná třetí vlna prodeje sezónních vstupenek odstartuje v pondělí 5. srpna. Potvrvá rovné dva týdny, do pondělí 19. srpna.

Výhody majitele sezónní permice:

Věrnostní program: Chodit na Oceláře se vyplatí!

Také v nové sezoně a s novou permicí můžete čerpat výhody věrnostního programu, díky kterému můžete získat výrazné slevy na nákup nových permanentek.

NÁVŠTĚVA: Když navštívíte libovolných 13 domácích zápasů, začneme vám za každý další průchod turniketem na utkání základní části počítat 2% slevu na nákup permanentky pro další sezonu. Znamená to, že za fandění na domácích zápasech můžete získat slevu až 26 % na další permanentku.

UVOLNĚNÍ DO PRODEJE: Další výhoda spočívá v možnosti uvolnit svou permanentku do prodeje, pokud na určité utkání nemůžete dorazit. Za uvolnění permanentky získáte 1% slevu. Pokud je tato permanentka prodána ve volném prodeji, získáte další 1% slevu. Celkem za uvolnění do prodeje můžete ušetřit další procento na nové permanentce.

PŮJČENÍ KAMARÁDOVI: Jestli nemůžete na hokej, permanentku můžete půjčit (poslat) kamarádovi přes mobilní aplikaci. Za poslání permanentky od nás dostanete 1% slevu. Pokud tato poslaná permanentka projde turniketem, získává majitel permanentky další 1% slevu.

Slevy se počítají pouze z utkání základní části. Díky věrnostnímu programu mohou fanoušci získat maximální slevu až 26 % na nákup permanentky na další ročník. Nárok na slevu za půjčení permice kamarádovi či uvolnění do prodeje získáte až po odchození 13 domácích zápasů. Sleva se započítá i zpětně po splnění podmínky třinácti duelů.

ZVÝHODNĚNÉ PERMANENTKY A SLEVY