Preview: Dorostence čeká další domácí dvojzápas

28.02.2020 · Jakub Kotajny
V tomto týdnu se pod Javorovým představí pouze dorostenci. Svěřenci Reného Muchy v minulém týdnu nejdříve rozstříleli Havlíčkův Brod 11:4, v druhém zápase však nestačili na favorizovanou Plzeň. Tento týden to mladí Oceláři nebudou mít o mnoho jednodušší, v pátek zavítá do Třince Mountfield HK, o den později se ve WERK ARENĚ představí kladenští Rytíři.

HC OCELÁŘI TŘINEC

Třinečtí dorostenci si zatím bez problémů drží čtrnáctou příčku v tabulce O pořadí v play-off, na svém kontě mají zatím pětatřicet bodů za deset vítězství v základní hrací době, jedno v prodloužení a tři prohry v nastaveném čase. Zatím poslední utkání odehráli Oceláři na domácím ledě s plzeňskými Indiány, kterým po srdnatém boji podlehli 3:6. Nejproduktivnějším dorostencem v dresu Ocelářů je v této sezóně Servác Petrovský, který má na svém kontě dvaatřicet kanadských bodů za čtyřiadvacet branek a osm asistencí. Jedničkou v kleci Třince je Matěj Halouzka, který zatím odchytal třiadvacet zápasů a pyšní se devětaosmdesátiprocentní úspěšností.

MOUNTFIELD HK

Hokejisté z Hradce okupují šestou příčku tabulky O pořadí v play-off. Během osmadvaceti zápasů dokázali královéhradečtí dorostenci získat pětapadesát bodů a jsou tak je o jediný bod za Mladou Boleslaví. Poslední utkání odehrál Mountfield na ledě pražské Sparty, kde prohrál 1:2. Poslední vzájemný duel s Oceláři dopadl lépe pro Východočechy, kteří na domácím ledě zvítězili 3:2. Nejproduktivnějším hráčem ve službách hradeckého Mountfieldu je Lukáš Pajer, jenž v této sezóně nasbíral již třiačtyřicet kanadských bodů za jednadvacet gólů a dvaadvacet asistencí. Jedničkou v hradeckém brankovišti je pak Mario Žalčík, který si po devatenácti odchytaných zápasech drží úspěšnost nad třiadevadesáti procenty. Zápas třineckého dorostu s královehradeckým Mountfieldem začíná ve WERK ARENĚ v pátek od 17:30. Přijďte mladé Oceláře podpořit!

RYTÍŘI KLADNO

Kladenští Rytíři zatím v únoru prohráli jen dvakrát, díky čemuž si prozatím upevnili dělenou dvanáctou příčku v ELIOD Extralize dorostu. Středočeši mají na svém kontě jednačtyřicet bodů za jedenáct výher v základní hrací době a čtyři vítězství v prodloužení. Zatím poslední utkání odehrálo Kladno na domácím ledě s havlíčkobrodskými dorostenci, které zdolalo 3:1. Poslední vzájemný duel s Oceláři dopadl lépe pro třinecké dorostence, kteří na kladenském ledě zvítězili 4:3. Nejproduktivnějším Rytířem je s devětačtyřiceti kanadskými body za sedmadvacet branek a dvaadvacet asistencí Petr Ullrych. Brankářskou jedničkou Kladna je Ondřej Gabriška, který v této sezóně nastoupil do třiadvaceti zápasů a jeho úspěšnost se pohybuje těsně pod hranicí devadesáti procent. Proti Kladnu nastoupí třinečtí dorostenci v sobotu ve WERK ARENĚ od 17:00. Pokud tedy nevíte, co se sobotním večerem, přijďte povzbudit mladé Oceláře pod Javorový!

Činnost třinecké mládeže v sezóně 2019/2020 podpořila také Nadace ČEZ.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary