Ptejte se Milana Doudery

12.10.2020 · Martin Stebel
Je služebně nejstarším článkem třinecké defenzivy. S Oceláři už získal dvě extraligová stříbra a jedno zlato. V září zahájil už sedmou sezonu v dresu s drakem na prsou. MILAN DOUDERA loni prožil nejproduktivnější základní část v kariéře, kdy poprvé pokořil hranici dvaceti bodů (7+13). Sedmadvacetiletý zadák je aktuálně hostem offline dotazníku na klubovém webu. Ptejte se!

"Každým rokem posouvá svoji laťku výkonnosti výš a výš, proto jsem rád, že jsme se domluvili na další spolupráci a věřím, že naváže na konec sezony, který ho zastihl ve výborné formě," řekl na jeho adresu po konci uplynulého ročníku sportovní ředitel Ocelářů Jan Peterek.

"Vše probíhalo korektně. Přiznám se, že jsem měl nabídky i od jiných týmů, českých i z ciziny, ale v hloubi duše jsem cítil, že bych chtěl pokračovat v Třinci. Bylo to mou prioritou a těší mě, že panoval oboustranný zájem," uvedl tehdy Doudera, jenž loni patřil v rámci extraligy k nejlepším ve zblokovaných střelách a zúčastnil se i jednoho reprezentačního turnaje.

Svou otázku či přání můžete Milanovi Douderovi adresovat od 12.10. do 19.10. Autor nejzajímavější otázky, kterou vybere sám respondent, získá suvenýr s klubovou tématikou.

Otázky Milanovi Douderovi položte ZDE

Dnes v 17:30 | Jun.