Repre duel fanoušků Česko x Slovensko

13.05.2020 · Klub
Souboj, jaký hokejová komunita ještě nezažila. Zástupci Českého hokeje a Slovenského svazu ledního hokeje (SZLH) připravili první reprezentační duel fanoušků. Jeho součástí budou kromě příznivců i známé hokejové tváře obou zemí, které změří síly v atraktivních fyzických, vědomostních či interaktivních výzvách i v e-hokeji.

Hlavní myšlenkou je vyprodat (třeba i několikrát) virtuální arénu pojmenovanou po legendách československého hokeje - Karlu Gutovi a Jánu Starším. Její kapacita je 10.000 míst. A samozřejmě jde i o to, kolik procent stadionu vyprodají fanoušci Česka a kolik Slováci.

Jedna vstupenka stojí 55 korun (nebo 1,99 €) a výtěžek z prodeje do 24. května rozdělí český i slovenský hokej vybraným nadacím nebo organizacím. Jak to dopadne, kolik vstupenek bude prodáno, jak dopadnou výzvy mezi hokejisty Česka a Slovenska nebo fanoušky, se dozvíme 24. května od 20:20 hod. v živém vysílání Hokejka TV, kdy by se jinak hrálo finále mistrovství světa.

Čeští fanoušci si navíc mohou zakoupit i VIP balíček v hodnotě 5000 korun, jenž kromě vstupenek na utkání obsahuje i dres národního týmu, roušku, nákrčník, certifikát o koupi a dárky od partnerů národního týmu. Tento balíček navíc kupujícímu předá hokejista národního týmu. Počet VIP balíčků je omezen na 50.

Jak bude probíhat prodej vstupenek, podpora českého národního týmu a zapojených nadací?

Vstupenky budou moci fanoušci zakoupit přes událost na Facebooku s názvem „Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko“ nebo prostřednictvím webové podstránky repreduel.cz, odkud budou nasměrováni na prodej lístků. Nejdříve zvolí, zda fandí českému, či slovenskému národnímu týmu. Poté budou moci zakoupit libovolné množství vstupenek v ceně 55 Kč/ks a sami se následně rozhodnout, jakou nadaci budou chtít podpořit. Tedy kolik lístků jí věnují. Po odečtení povinných odvodů a nákladů budou z výnosu ze vstupného na české straně podpořeny NF Kapka naděje, Nadace Krása pomoci, Česká asociace sester a NF Ivana Hlinky.

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice