Sto branek? Pěkná meta, říká kapitán Vrána

21.02.2021 · Daniel Ježek
Stý gól kapitána, stý získaný bod třineckých Ocelářů. Hráči s drakem na prsou v Liberci předvedli velmi dobrý výkon a zvítězili jasně 4:0. Tři branky obstarala elitní formace vedená Petrem Vránou, centr této řady zaokrouhlil počet vstřelených branek v nejvyšší soutěži na hodnotu 100.

Výsledek 4:0 vypadá jasně, jak se výhra rodila?

Byli jsme hodně produktivní. Povedlo se nám vytvořit si pár šancí, ty jsme dokázali proměnit. Navíc jsme hráli skvěle v obraně a výborně zachytal Kuba. Nemyslím, že to bylo úplně jednoduché utkání, ale byli jsme produktivnější a odehráli to dobře dozadu.

Branka na 3:0 znamenala vaši trefu číslo 100 v nejvyšší soutěži.

Abych se přiznal, tak do posledního utkání jsem o tom nevěděl, pak mi to ale někdo řekl. Samozřejmě jsem za to rád, je to pěkná meta. Asi to bude znít jako klišé, já jsem však hodně rád, že jsme v Liberci zvítězili a pokračujeme na vítězné vlně. Sto branek je pěkných, není to ale pouze moje zásluha. Je to také o spoluhráčích z lajny.

Foto: Jiří Princ.

Vítězstvím se tým dostal na metu 100 bodů v základní části.

Jsme za to rádi. Začátek sezóny jsme měli hodně dobrý, pak jsme se ale dostali do jistého útlumu. Věřím ale, že jsme se dostali zpět do herní pohody. V dalších zápasech na to budeme chtít navázat a pokračovat takhle dál. Ještě není konec sezóny, máme před sebou hodně práce.

Klubový rekord je 107 bodů, pomýšlíte na překonání tohoto rekordu?

Na tohle nikdo nemyslí. My se soustředíme na každý jednotlivý zápas a snažíme se urvat všechny body. Pokud se to podaří, tak to bude hezké, nevěřím ale, že by se na tohle někdo v kabině zaměřoval.

Foto: Jiří Princ.

Dnes v 17:30 | Jun.