TELH a diváci: Do WERK ARENY smí na utkání jen 1000 lidí

24.09.2020 · Klub
Vládní opatření proti šíření koronaviru omezí kapacitu WERK ARENY na 1000 fanoušků. S účinností od čtvrtka 24. září tak pořadatelé sportovních událostí nesmí vpustit do hlediště více lidí.

Až do odvolání nařízení tak na domácí utkání letošního ročníku TELH znovu začne fungovat systém známý z letního poháru. Klub bude podle harmonogramu oslovovat držitele permanentních vstupenek pomocí emailu. V případě, že nevyužijí své přednostní právo na vstupenku, bude den před utkáním uvolněn zbytek volných míst permanentkářům, kteří si svou dlouhodobou vstupenku zakoupili později.

Harmonogram HC Olomouc, 27. 9. 2020:

ODKAZ NA VSTUPENKY PRO PRVNÍCH TISÍC PERMANENTKÁŘŮ

V první vlně klub osloví skrze email držitele permanentek, kteří si ji zakoupili mezi prvními (1 až 1000). Zároveň zveřejňuje odkaz, který je platný právě pro tyto držitele permanentních vstupenek. Ve druhé vlně dojde ke zveřejnění odkazu, který je platný pro všechny ostatní permanentkáře. V den utkání pak spustí volný prodej lístků na zbývající místa. I nadále však bude platit odkaz pro všechny permamentkáře.

Jak postupovat

Email obsahuje veškeré důležité informace týkající se vstupu do WERK ARENY včetně odkazu na vygenerovaní vstupenky na utkání. V případě, že oslovený permanentkář jich má v držení více, lze postup s generováním vstupenky opakovat podle počtu permanentek.

Vstup zdarma pro děti neplatí

V běžném režimu platí, že se do jednoho metru výšky v Třinci za hokej neplatí. To kvůli bezpečnostním opatřením a omezené kapacitě není možné. Kvůli současným opatřením zároveň není možné zajistit standardní provoz dětských koutků. Ty tak budou až do odvolání zavřeny. Oproti letnímu režimu bude kuřákům umožněno opustit WERK ARENU a opakovaně se do ní vrátit.

Jak se dostat do hlediště

Ke vstupu do WERK ARENY slouží vchody VSTUP MĚSTO a PARKOVIŠTĚ. Označení najdete na vstupence.

Fanshop

Bude otevřený po celou dobu utkání, přístupný bude ale jen z venkovní strany.

Bezpečnostní opatření

I nadále platí povinnost ve vnitřních prostorách WERK ARENY nosit ochranu dýchacích cest. Vyzýváme všechny návštěvníky utkání, aby dodržovali doporučení, která se týkají ochrany zdraví. Návštěvník je povinen řídit se pokyny a doporučeními pořadatelské služby.