Tréninková výzva pro mladé hráče Ocelářů!

24.03.2020 · Klub
Netradiční doba si žádá netradiční řešení. Vzhledem k tomu, že vládní nařízení ohledně zákazu volného pohybu osob apod. byla rozšířena minimálně do 1.dubna, přicházíme se soutěžní výzvou pro hráče 5. – 9. tříd HC Oceláři Třinec.

Už teď najdete individuální plány pro každou ze zmíněných kategorií včetně dorostu a juniorů ZDE.

Součástí aktuální individuální přípravy mladých Ocelářů je však i soutěžní výzva, na které se spolupodílejí kondiční trenérka Iveta Kochová a sportovní manažer třinecké mládeže Jiří Juřík.

"Vzhledem k aktuální situaci okolo koronaviru nemůžeme trénovat společně. A protože nevíme, jak dlouho budou vládní bezpečnostní nařízení a doporučení trvat a hráči se musí nějak udržovat, připravili jsme jim tréninkový plán včetně jednotlivých cviků. A aby vás to i bavilo, rozhodli jsme se to pojmout hravou formou v podobě soutěže, kdy nejlepšího hokejistu z každé třídy po závěrečném vyhodnocení odměníme hodnotnou cenou," vysvětluje Juřík.

A o co ve zmíněné tréninkové soutěžní výzvě půjde? V tabulce najdete uvedený seznam deseti disciplín, podle kterého si mladí Oceláři každý den v termínu od 26. března do 17. dubna zacvičí, své výsledky ohodnotí podle připraveného bodového hodnocení a zapíší je do připravené tabulky. Tu najdete ke stažení níže u jednotlivých kategorií. Na závěr už pouze stačí poslat do večera 17. dubna vyplněný formulář na e-mailovou adresu svého trenéra.

„Než začnete cvičit, nezapomeňte na minimálně 15 minutové zapracování, tedy rozcvičku, a zahřátí celého těla. Buďte prosím poctiví, jste sportovci a děláte to jen a jen pro sebe,“ uzavírá Juřík, podle kterého si mladí hráči Ocelářů mohou v tomto období vyzkoušet úplně stejný model přípravy, jaký mají například profesionální hráči, kteří se chystají na novou sezonu individuálně.

Tabulky pro zápis výsledků ke stažení

Disciplíny a jejich bodové hodnocení

Síla

Kondice