Třinec vstoupí do Rona cupu duelem s domácí Duklou

11.08.2011 · Adam Sušovský
Těžké utkání čeká Oceláře hned na úvod trenčínského turnaje. Necelých čtyřiadvacet hodin od posledního utkání s HC Lev se Třinec v Trenčíně utká v tradičně bouřlivém prostředí s domácí Duklou. Utkání začíná v 19:00, sledovat ho můžete prostřednictvím textového on-line přenosu.

Dukla Trenčín je už tradičně prvním soupeřem Ocelářů na Rona cupu. Tradiční slovenský klub, který vychoval řadu skvělých slovenských hokejistů, ale neprochází snadným obdobím.

Duklu postihly finanční problémy a ještě několik dnů zpět vážně hrozilo, že by extraliga z možná nejhokejovějšího města na Slovensku vymizela.

Nyní je snad vše zažehnáno a Dukla začala přípravu na novou sezonu. V té poslední dokráčela do semifinále slovenské nejvyšší soutěže, poté co vyřadila bratislavský Slovan. Otáčela sérii z 1:3 na 4:3!

"Tehdy nás Dukla jasně přehrála. Doma jsme měli několik minut před koncem vedení, ktré zaručovalo postup. Trenčín vyrovnal a tým se sesypal, najednou byl Trenčín jasně lepší a asi zaslouženě postoupil," vzpomíná Mario Cartelli, který zarputilost Trenčína v loňské sezoně zažil na vlastní kůži, když v Bratislavě hostoval.

Utkání s Duklou začíná dnes v 19:00 na Zimním stadionu v Trenčíně. Z tradičně bouřlivého prostředí je pro všechny fanoušky připraven podrobný on-line přenos.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice