V derby dorostenci vybojovali bod

03.11.2018 · Martina Sikorová
Na ledě druhého týmu tabulky mladí Oceláři dvakrát prohrávali, v obou případech ale náskok svého rivala smazali díky trefám Alexandra Kašpárka a Michala Ramika. O dělbě bodů se tedy nakonec rozhodovalo až v prodloužení, ve kterém byli úspěšnější domácí a svěřenci trenéra Muchy brali bod.
14.kolo, sobota 3.11.2018
Vítkovice
3:2p
Ostravar aréna
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 - 1:0  Branky a nahrávky: 13. Krejsa (Kotásek), 44. Kotásek (Bystroň), 62. Puchala (TS) – 34. Kašpárek (Hykl, Petrovský), 57. Ramik (Hrůzek, Chovaniak). Rozhodčí: Beránek - Gančarčík, Kořistka. Vyloučení: 7:7, navíc za faul Tomiczka (TRI) nařízeno TS (proměněné). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 38:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Münch – Bystroň, Smolka, Cubo, Kosina, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Melovský, Juříček, Kubík
Halouzka (51. Klimek) – Anderle, Molin, Chovaniak, Buják, Kyselý, Hrůzek - Šutý, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Samuhel, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl