Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

V průběhu utkání s Olomoucí můžete hlasovat o nejkrásnější portréty Ocelářů

21.11.2022 · Adam Sušovský
Úterní dohrávané utkání s Olomoucí bude věnováno základním školám, které se v průběhu října zúčastnily výtvarné soutěže o nejkrásnější portréty třineckých hokejistů. Hlasovat o ty nejlepší můžete ve WERK ARENĚ i vy.

Děti ze základních škol v Třinci se v průběhu měsíce října zúčastnily výtvarné soutěže o nejlepší portréty třineckých Ocelářů, výtvory žáků šestých tříd Základní školy Petra Bezruče už jste měli možnost vidět přímo na kostce WERK ARENY při představování hráčů před utkáním s Kladnem, v průběhu úterního zápasu s Olomoucí si budete moct prohlédnout také ostatní. 

Všechny výtvory žáků třineckých základních škol budou vystaveny za sektory A, každý z návštěvníků WERK ARENY navrch u vstupu obdrží hlasovací žeton a bude moct v připravených boxech hlasovat až do konce první přestávky o nejlepší z nich. 

Pro vítěznou třídu je připravená odměna: pozvánka do VIP Lounge na jedno z následujících domácích utkání. 

Součástí výstavy bude také limitovaná edice podpisových karet vyrobených na základě portrétů žáků 7.A z 5. Základní a mateřské školy, kartičky hokejistů můžete získat na základě dobrovolného příspěvku pro NADAČNÍ FOND OCELÁŘI.

×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha