Vláďa Roth už zase střílí góly za Třinec!

08.01.2023 · Adam Sušovský
Tohle byl návrat jako hrom! Obránce Vladimír Roth po dvou dvou letech znovu oblékl dres Ocelářů a hned je z toho vítězný gól. "Kdybych vám řekl, že to nebylo příjemné, tak bych lhal," řekl Roth novinářům. Třinec porazil Plzeň 6:1.

Jaká byla obnovená premiéra za Třinec?

Příjemná, i ten výsledek hovoří za vše. Fungovala nám hlavně první třetině, během devíti minut jsme dali tři góly, to se pak vždycky hraje lépe. Já se na dnešek hodně těšil, měl jsem delší pauzu bez zápasů a z tréninků člověk tempo nenabere.

Že bys byl dlouho bez zápasů ale z tribunu poznat nešlo...

Ale já to na sobě co se týče kyslíku poznal dost. Na tréninku můžete dělat cokoliv, ale zápasy nenahradíte. Koukal jsem na kalendář, že jich v lednu budeme mít docela dost, tak to doufám bude ještě lepší.

Plánoval jsi, že dnes taky skóruješ?

Ne, já už na takové věci nehraju. Důležité je, že máme tři body. Nic jiného dnes důležité nebylo.

Řada fanoušků ale možná zaregistrovala, že ses do Třince vrátil až v moment, kdy jsi skóroval...

To bylo příjemné. Kdybych vám tvrdil, že ne, tak lžu. Ale jak říkám, my dnes chtěli tři body, uklidnit se a dát se před příštím týdnem dohromady.

Jak tě přijala kabina?

Všechno je tady stejné, všechno zůstalo při starém. Dokonce i místo v kabině mám stejné, mazáci mě snad taky přijali dobře, jádro tady zůstalo, většinu hokejistů znám.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice