Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Všichni jsme to odmakali, chválí Matěj Stránský

15.10.2019 · Martin Stebel
Navzdory výrazné střelecké převaze, navzdory urputné snaze a sympatickému výkonu v posledním utkání, letošní evropská hokejová pouť Ocelářů končí. Nejpilnějším sběratelem kanadských bodů v třineckém kolektivu v rámci CHL byl MATĚJ STRÁNSKÝ. Pro šestadvacetiletého útočníka to přitom byla premiérová účast v této soutěži.

O dojmech po utkání v Lausanne

Nějaká hořkost v nás zůstává, protože jsme podali výborný výkon, ale na postup to nestačilo. Jeden gól domácích byl sporný, ale to nás nesložilo a všichni jsme to dobře odmakali. Soupeře jsme dokázali zatlačit, jenže oni z minima bohužel vytěžili maximum. Sezona je dlouhá, před námi je spousta zápasů. Teď se soustředíme na extraligu. Na jednu stranu nás štve, že už nebudeme v CHL pokračovat, ale z druhé strany ušetříme nějaké síly, které se budou hodit v naší lize.

O klíčových momentech úterní bitvy

Rozhodla asi jejich branka na 2:1, která neměla platit. Na to se ale nechceme vymlouvat. Vytvořili jsme si mnoho šancí při přesilovkách, ale domácí bránili velmi dobře. Měli rychlý přistup, blokovali střely, hráli hodně obětavě. Šance byly, ale někdy nám puk přeskočil přes hokejku, nelepilo nám to. Štěstíčko tentokrát bohužel nebylo na naší straně.

O letošním působení týmu v CHL

Bylo to super zpestření, poznali jsme nové týmy z různých zemí, navštívili jsme nová města a zimáky, viděli jiné herní styly. Byla to příjemná zkušenost, Ligu mistrů vnímám jako dobrý projekt. Určitě by se ta soutěž dala v některých oblastech vypilovat, ale myslím, že časem to bude ještě na lepší úrovni.

O fanoušcích Ocelářů v Lausanne

Naši fanoušci byli skvělí, byli slyšet celý zápas. Je super, že znovu s námi cestovali a podpořili nás. Udělali nám domácí atmosféru, klobouk dolů. Jejich věrnosti si vážíme a děkujeme.