Ve středu los CHL 21/22, Oceláři v prvním koši

Už ve středu 19. května od 18:00 proběhne los nového ročníku Champions Hockey League. Třinečtí Oceláři, kteří se do elitní evropské soutěže probojovali už posedmé, figurují stejně jako v roce 2019 v prvním koši. Losování bude vysíláno živě napříč všemi oficiálními digitálními platformami CHL.

ROZDĚLENÍ LOSOVACÍCH KOŠŮ - LIGA MISTRŮ 2020/21

1. koš: Frölunda Indians, Växjö Lakers (Švédsko), EV Zug (Švýcarsko), Eisbären Berlín (Německo), Lukko Rauma (Finsko) HC Oceláři Třinec (Česko).

2. koš: Rögle BK (Švédsko), HC Lugano (Švácarsko), Adler Mannheim (Německo), IFK Helsinky (Finsko), HC Sparta Praha (Česko), Leksand IF (Švédsko).

3. koš: Fribourg-Gottéron (Švýcarsko), Red Bull Mnichov (Německo), TPS Turku (Finsko), BK Mladá Boleslav (Česko), Skellefteå AIK (Švédsko), HC Lausanne (Švýcarsko).

4. koš: Pinguins Bremerhaven (Německo), Tappara Tampere (Finsko), Lions Curych (Švýcarsko), Junosť Minsk (Bělorusko), Cardiff Devils (Velká Británie, Wales), SönderjyskE (Dánsko).

5. koš: EC Klagenfurt (Rakousko), HC Bolzano (Itálie), Red Bull Salcburk (Rakousko), Rouen Dragons (Francie), Frisk Asker (Norsko), JKH GKS Jastrzębie (Polsko), Rungsted Seier Capital (Dánsko), Donbass Doněck (Ukrajina).

I nadále platí pravidlo, že do jedné skupiny nemohou být nalosovány dva kluby ze stejné země. Do play off postoupí vždy dvě nejlepší mužstva z osmi čtyřčlenných základních skupin.

Sledujte los Champions Hockey League živě!

Koše 1-4

• Hrací dny základních skupin: 26. - 29. srpna, 2. - 5. září, 5./6.září, 12./13. říjen 2021
  • 24 týmů bude rozlosováno do šesti skupin po čtyřech
  • V jedné skupině se nemohou potkat týmy ze stejné země