Na převedení permanentky zbývá pouze den!

Permanentkáři ze sezony 2020/2021 mají zítra poslední den na bezplatné převedení své dlouhodobé vstupenky na další sezonu, darování na Nadační fond či požádat o vrácení peněz. Sběr formulářů skončí ve čtvrtek 20. května. Poté klub nemůže garantovat rezervaci místa v hledišti na sezonu 2021/2022.

Zvolil jsem si možnost číslo 2 a část hodnoty permanentky věnoval Nadačnímu fondu. Na sezonu 2021/2022 bych si rád zakoupil permanentku. Jak mám postupovat?

Děkujeme za vaši podporu, moc si toho vážíme. Vaše místo rezervujeme i do další sezony. S předstihem vás budeme kontaktovat, abyste doplatil hodnotu permanentky na další ročník.

Daruji 5 000 Kč nebo celou hodnotu permanentky.

Děkujeme, že pomáháte. Jako dárek vám věnujeme značkové tričko s motivy Ocelářů, které bude k vyzvednutí po domluvě na info@hcotrinec.cz. I nadále vám budeme rezervovat vaše místo v hledišti. S předstihem vás pak budeme informovat, kdy bude možné přijít doplatit respektive zakoupit permanentku na sezonu 2021/2022.

Chci svou permanentku převést na další sezonu. Kde si můžu vyzvednout novou kartičku?

To není potřeba! Permanentku vám po vyplnění formuláře automaticky převedeme na další sezonu. Při vstupu do WERK ARENY tak budete používat tu, kterou máte už doma.

Jak mám postupovat, když vlastním permanentku pro člena fanklubu?

V uplynulých dnech jste byl kontaktován, abyste si vyplnil formulář. Pokud máte permanentku jako člen fanklubu, máte dvě možnosti jak s ní naložit. Můžete prodloužit platnost na další sezonu nebo darovat vybranou částku do Nadačního fondu. Více si můžete přečíst také na stránkách fanklubu: https://fanstrinec.cz/2021/05/18/prodlouzeni-perma...

A jak se dozvím, že prodloužení proběhlo úspěšně?

Automaticky by vám na uvedenou emailovou adresu měl dojít potvrzovací email. Pokud se tak nestane, obraťte se na infolinku na telefonním čísle +420 461 049 232.

JAK KLUB ŘEŠÍ PROBLEMATIKU PERMANENTEK NA SEZONU 2020/2021 ČTĚTE ZDE