Liga mistrů: Zapojte se do fanouškovské výzvy

Už za pár dní začne sezona 21/22 ostrým zápasem na ledě Fribourgu. Na zahraniční výjezd do Švýcarska a Švédska můžete vyrazit spolu s Oceláři. Pomocí aplikace #CHLFanChallenge si pak můžete naplánovat, které zajímavosti v obou městech navštívíte.

CO NAJDETE VE FAN CHALLENGE:

Tipovačka

Tipněte si správný výsledek každého utkání v rámci CHL. Za každý správně trefené skóre získáte 100 bodů!

Kvíz

Čtyři otázky, čtyři odpovědi, jenom jedna správná! Každý týden se v aplikaci objeví čtyři kvízové otázky související s účastníky CHL, za správnou odpověď můžete získat 100 bodů.

Arkádová hra

Každý týden se v aplikaci objeví nová arkádová hra. Zkuste svoje dovednosti a sbírejte body.

Cestovatelské tipy

Chcete se dozvědět něco zajímavého o městěch našich soupeřů v základní skupině Ligy mistrů? Tato sekce aplikace je věnována cenným informacím pro fanoušky, aby mohli poznat jiné kluby. V aplikaci najdete mimo jiné zajímavé tipy na výlety nebo aktivity v dané lokaitě. Získáte také doporučení na hotely, restaurace nebo bary.

Oceláři ve spolupráci s cestovní kanceláří Marted připravují čtyřdenní zájezd na úvodní zápasy Ligy mistrů ve Švýcarsku a Švédsku. Bližší informace k zájezdu na zápasy proti Fribourgu a Leksandu najdete ZDE.