Hokej pro permanentkáře a s prodejem vstupenek

Od soboty 19. února se navyšuje kapacita WERK ARENY. Umožní to nové mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví. Od zápasu Ocelářů s Bílými Tygry Liberec (20. února, 15:00) už nebude potřeba měnit permanentku za voucher.

Konečně! WERK ARENA může znovu přivítat více než 1 000 fanoušků v hledišti. Od 19. února budou v Česku platit nová pravidla, podle kterých se kapacita WA posune na 3200 sedících diváků. Na zápasy s Libercem a Karlovy Vary tak mohou bez omezení všichni držitelé permanentek. Zároveň už od 9. února neplatí povinnost prokázat se certifikátem o bezinfekčnosti.

Žádáme všechny fanoušky, aby se v případě příznaků respiračního onemocnění covid-19 chovali obezřetně a do WA nechodili.

Vstupenky ve volném prodeji

Omezené množství vstupenek se na poslední dvě domácí utkání základní části dostane také do volného prodeje. Online jsou lístky v prodeji od středy 16. února. Pokud se kapacita nevyčerpá online, na pokladnách WERK ARENY budou k prodeji dvě hodiny před utkáním.

KUPTE SI VSTUPENKU ZDE

Uvolnění vstupenek v aplikaci

Pokud majitelé permanentních vstupenek nemohou z jakéhokoli důvodu dorazit na jedno ze dvou zbývajících domácích utkání v základní části, mohou své místo uvolnit do volného prodeje.

Jak uvolnit permanentku

Uvolnit své místo lze skrze mobilní aplikaci (Google play ke stažení zde, pro mobilní telefony Apple stažení zde). A to dle návodu níže.