Přestávková soutěž s NEJ.cz: Ve hře QLED televize i hrané dresy Ocelářů

Oblíbená přestávková soutěž od společnosti NEJ.cz se vrací i během play off. V průběhu úterního druhého utkání finálové série se Spartou budou moct tři šťastlivci střílet na branku o velký QLED televizor. Každý ze střelců navíc získá originální hraný dres vybraných Ocelářů z letošní sezony.

Partnerem přestávkové soutěže v průběhu úterního druhého utkání finále proti Spartě je firma NEJ.cz. To znamená, že se bude znovu střílet na podobiznu brankáře ze středového kruhu.

Tři vybraní střelci dostanou možnost vystřelit si velký QLED televizor, případně služby zdarma od společnosti NEJ.cz. Každý z nich navíc obdrží letošní červené dresy brankáře Marka Mazance, obránce Tomáše Kundrátka a útočníka Tomáše Marcinka. Více informací o službách NEJ.cz najdete na tomto odkaze.

Buďte připraveni!