Akce Pojď hrát hokej v Třinci slavila úspěch

Ve středu 25. září se v Mini WERK ARENĚ uskutečnil další ročník celorepublikové náborové akce s názvem “Pojď hrát hokej”. Cestu na třinecký stadion si společně s rodiči či prarodiči našlo 56 dětí, které si během dvouhodinového programu vyzkoušely, jaké je to být hokejistou. Pod dohledem trenérů udělali malí šikulové své první krůčky na ledě.

Po registraci a převzetí dárků od Českého hokeje, jeho partnerů i třineckého klubu se kluci a holky vydali do prvního patra Mini WERK ARENY, kde si na tatami zacvičili s kondiční trenérkou Ocelářů a také vyzkoušeli střelbu na branku. Rodiče se mezitím usadili v klubovně, kde si vyslechli všechny podstatné informace týkající se hokejových začátků. A pak už se šlo na led.

Netrvalo to dlouho a na ploše Mini WERK ARENY začalo být rázem pořádně živo. Kluci a holky se brzy rozprchli po ledě, na kterém si pro ně trenéři připravili několik stanovišť. Součástí programu byla také dovednostní ukázka v podání hráčů čtvrté třídy, kterou vedl skills kouč Ocelářů Michal Papaj.

Sečteno, podtrženo, náborová akce v Třinci znovu slavila velký úspěch! Letošní ročník tradiční akce se zařadil mezi ty nejúspěšnější v historii klubu.