HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Tomáš Duba

Hostem prvního on-line přenosu byl ve čtvrtek 18. června brankář Tomáš Duba, který hodinu ochotně odpovídal na všech 34 dotazů, nejen třineckých fanoušků.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 34 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal (m.mino@seznam.cz) 18.6.2009, 12:54
Ahoj Tomáši. Chtěl bych vědět s kterými hráči se tady znáš. A s kterýmy ses nejvíce zkamarádil. Inak monoho uspěchu v Třinci.

Odpověď:
Ahoj, hráčů kterých znám z dřívějších působení bylo celkem dost. Např. Mario Cartelli, Honza Výtisk, Jirka Polanský a Petr Kanko, Martin Štefl. Ale je tady spoustu dalších kluků, se kterýma jsem se velice rychle zkamarádil. Děkuji za přání.
Roger (mr.federer@seznam.cz) 18.6.2009, 12:30
Zdar Tomasi,
chci se zeptat na tvou prezdivku, jak ti rikaji spoluhraci?
Umis si predstavit, ze by jsi se stal podobnou ikonou jako Richard Kral a ze by jsi treba v budoucnu zakotvil v Trinci na trvalo?

Dik za odpoved a hodne stesti, at se ti dari dostat do repre :)

Odpověď:
Říkají mi Dubísek. Proč by ne, představit si to rozhodně umím. Děkuji za přání.
honza... (janpomothy@seznam.cz) 18.6.2009, 12:23
Zdravím,
už víte co bude letos na vaši helmě? Většínou jste měl ji měl graficky velmi povedenou, třeba ta z angažma v Plzni byla pěkná, tak jsem zvědavý jak to bude vypad teď v Třinci.
A byl jste už v Českém Těšíně?

Odpověď:
Už jsem odpovídal. V Českém Těšíně už jsem byl.:-)
rc 18.6.2009, 12:16
Ahoj,
jaký je tvůj názor na trenéra Marka a jeho tréninkové metody?
Děkuji. René.

Odpověď:
Ahoj, zatím jsme měli pouze suchou přípravu, kterou vedou dva kondiční trenéři a trenéři mají pouze dohled.
Lindak (T.Lindak@seznam.cz) 18.6.2009, 12:14

Odpověď:
Ahoj, doufám, že budeme mít dost silný tým, abychom minimálně drželi se špičkou krok a ukážeme svojí sílu. Jsem rád, že se nás jezdíte koukat takovou dálku. Tak doufám, že Vám to vydrží a budeme Vám dělat radost. Díky za přání.
Romana - Znojmo 18.6.2009, 12:01
Ahoj Tomáši,
budeš se v Třinci učit po naszymu? Hanča by to mohla zkusit taky;-) Přeju hodně štěstí v novém angažmá, pozdravuj Hannu a Kristinka ať vám roste jako z vody! Taky su ráda, že už ses tý Spartě vymanil a někdy musíme zase zajít do sklepa:-)

Odpověď:
Ahoj Romano, zdravím do Znojma. Asi se budu muset učit, Hanka bude mít asi problémy, ale Kristinka to snad zvládne, protože v tom bude vyrůstat. Děkuji za přání a doufám, že se na nás přijedeš podívat třeba do Brna a budeš nám fandit. Určitě musíme zase někdy do sklípku zajít. :-)
jožin 18.6.2009, 11:51
ahoj Tome,jak se ti líbí v Třinci,jak myslíš že v přístí sezoně skončíme?

Odpověď:
Už jsem odpovídal. Doufám, že skončíme co nejvýše.
jarinuss (vejarin@seznam.cz) 18.6.2009, 11:45

Odpověď:
Samozřejmě, že rád vzpomínám na své působení ve Znojmě. Byla to jedna z mých nejúspěšnějších a nejpříjemnějších sezón. Rád do Znojma stále jezdím. Děkuji za přání.
Martin (franz.franz@email.cz) 18.6.2009, 11:29
Zdravím Tě Tome

Třinec tradičně patří k nejofenzivnějším týmům, ale v zadních řadách to většinou dost pokulhává. Jseš připravený na značný tlak a očekávání třineckých fans a vedení?

Přeji pevné zdraví a ocelové nervy.

Odpověď:
Samozřejmě vím, že Třinec má hodně ofenzivní mužstvo. Obecně se to ví, ale jsem za to velmi rád. Když se gólmanovi nedaří, tak to občas přestřílí. Když se nedaří útoku, může jim to brankář zase vrátit. Tlak je vyvíjen v každém mužstvu, které má ambice.
Casper (casper7@email.cz) 18.6.2009, 11:21
Ahoj Tome, chci se zeptat uz mas nastrikany design na masku? Jestli ne mam dobreho kamose, grafika, ktery by ti mohl navrhnout design:-D. Patris mezi me oblibene golmany a uz se tesim az te uvidim chytat ve Zline, doufam ze tam pokecame mej se a dystak se ozvi na mail: casper7@email.cz ohledne te masky at se ti dari cau Casper.

Odpověď:
Ahoj, díky za nabídku. Masky mi stříká jeden designér v Kolíně, ale kdyby se mi to náhodou nelíbilo, tak děkuji za tip a možná tvého kámoše využiju. Díky moc a ve Zlíně se budu snažit čapat. :)

Další stránky
1234>>