49.kolo, pátek 13.2.2009
Karlovy Vary
2:4
Zimní stadion Třinec
Třetiny: 0:2, 1:2, 1:0  Branky a nahrávky: 34. Vosátko (Moravec, Polanský), 46. Kanko (Tomík) - 4. Dej (Hluchý), 6. Skuhravý (Němec), 21. Hluchý (Čutta), 26. Košťál (Skuhravý, Kumstát). Rozhodčí: Pešina, Hodek - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 9:11, navíc Hluchý a Skuhravý (oba K. Vary) oba 10 minut. Využití: 0:2. Diváci: 2741. Průběh utkání: 0:4, 2:4. 2741
Čechmánek (od 26. Vojtek) - Vosátko, Gureň, Sekeráš, Výtisk, Seman, Malec - Kanko, Martynek, Kováčik - Balej, D. Moravec, Polanský - Tomík, Peterek, D. Květoň - Pánik, Hampl, Lušňák
Mensator - Řezníček, Dobroň, Němec, Duben, Prošek, Mudroch, Čutta, K. Černý - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Dej, Hluchý, Sailer - Melenovský, Pech, Skladaný - Zaťovič, Milan Procházka, Zucker