Junioři otočili zápas proti Pardubicím!

01.12.2018 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři se na ledě pardubického Dynama dlouho střelecky trápili a do závěrečné části vstupovali s jednogólovým mankem. To však vzalo velmi rychle za své! Svěřenci trenérů Juříka a Malíka svému soupeři v poslední třetině nasázeli čtyři branky a po siréně se mohli radovat z vítězství 4:2!
OPP2, sobota 1.12.2018
Pardubice
2:4
ČSOB Pojišťovna ARENA
Třetiny: 1:0, 0:0, 1:4 - N 0:0, 1:0  Branky a nahrávky: 15. Rozlílek (Blažej, Bucek), 54. Chára (Hrádek), rozh. nájezd Bucek - 41. Plandor (Michálek, Šulák), 44. Geidl (Matěj), 49. Michálek (Králík, Krč), 59. Michálek (Macháček). Rozhodčí: Reich - Nechvátal, Bohuněk. Vyloučení: 4:7, navíc Adámek (TRI) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 32:47. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.
Nečas - Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Blažej, Kaštánek - Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Bucek, Trejbal, Tobiáš
Malík - Radzienciak, Krzak, Šulák, Adámek, Michálek, Homola - Havránek, Králík, Krč, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček