Dorostenci vyhráli v Přerově

30.09.2021 · Šárka Kolková
Třinečtí dorostenci vyhráli poslední zápas měsíce září. Jejich rivalem byli Zubři z Přerova. Oceláři se dostali do vedení už po sedmi minutách díky Miroslavu Holinkovi. O minutu později vyrovnával hráč domácích, Jakub Galnor. Ve druhé třetině se podruhé přesně trefil Miroslav Holinka. Na něj navázal ve třicáté šesté minutě Matěj Kubiesa. Zubři ještě v závěru snížili, třineckého Milotu překonal Tomáš Kuchta. V padesáté třetí minutě se prosadil Adam Cedzo, který tak zpečetil výhru 4:2. Dorostenci berou další tři body do tabulky a venku jsou stále neporazitelní.
7.kolo, čtvrtek 30.9.2021
Přerov
2:4
MEO Arena
Třetiny: 1:1, 1:2, 0:1 - 2:4  Branky a nahrávky: 8. Galnor (Klouda, Kolařík), 38. Kuchta (Svozil, M. Hanák) – 7. Holinka (Cedzo, Pospíšil), 27. Holinka (Kubiesa, Čmiel), 36. Kubiesa (Cedzo, Solowski), 53. Cedzo (Kubiesa, Holinka). Rozhodčí: Novotná - Bezděk, Peluha. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 122. Střely na branku: 8:11, 12:16, 6:9. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4.
HC ZUBR Přerov: Ryšavý (Vojtek) – Antony, Svozil, Janek, Harásek, Veselý, Nášel – Klouda, M. Hanák, Dobša, Galnor, Kuchta, J. Hanák, Kolařík, Svoboda, Toman, Grézl
HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Solowski, Pospíšil, Holub, Čmiel, Ročák, Martiňák – Kubiesa, Sikora, Pohludka, Gerych, Holinka, Mikula, Urbánek, Lipka, Volas, Cedzo