MISTR 2023/2024

Finálová série v Třinci pokračuje také v neděli

21.04.2024 · Adam Sušovský
Beznadějně vyprodaná WERK ARENA se nemůže dočkat pokračování finálové série, čtvrtý zápas s Pardubicemi hrají Oceláři doma v neděli od 17:00, duel v přímém přenosu vysílá O2 TV Sport.

První domácí duel Oceláři zvládli fantasticky, otevřenou bitvu s Pardubicemi v sobotu urvali těsně na svou stranu a po vítězství 4:3 se nad velkým favoritem sezony znovu ujímají vedení ve finálové sérii. Ta za stavu 2:1 na zápasy pokračuje v Třinci také v neděli. Čtvrtý duel poslední série sezony startuje ve WERK ARENĚ v 17:00, utkání je beznadějně vyprodáno.

Přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sponzorem nedělního utkání 4. finále play off Tipsport extraligy mezi Oceláři Třinec a Dynamem Pardubice je Vitoras Technology s.r.o.

V sobotu se série výrazně zklidnila, rozhodčí od úvodních minut dali hráčům najevo, že nebudou tolerovat strkanice a nefér zákroky kolem brankoviště, a tak se hokejisté obou týmů museli soustředit hlavně na hokej. To svědčilo lépe Ocelářům, kteří znou ukázali sílu kabiny a týmového ducha. V duelu zblokovali 32 střel soupeře!

"Pardubice musí vyhrát, na ně je teď tlak," řekl novinářům Libor Hudáček, když popisoval velký tlak soupeře zejména ve druhé třetině. V té třetí už podle Hudáčka Oceláři hráli to, co chtěli. A přestože Dynamo dokázalo zápas v závěru při hře bez brankáře zdramatizovat, vyrovnání se nedočkalo.

Neděle je ale nový den, Oceláři budou zase začínat od začátku.

Nenechte si duel, který může velmi zásadně ovlivnit celou sérii, ujít!