Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dračí podcast: O bitvách se Spartou vypráví pětinásobný šampion

01.04.2024 · Adam Sušovský
Začíná další série, je tady i nový díl Dračího podcastu. Hostem byl jeden ze symbolů úspěšné éry klubu, pětinásobný šampion s Oceláři Erik Hrňa. Podcast si můžete poslechnout již nyní!

Po patnáci sezonách u Ocelářů se vrátil domů na Vsetín. 

I když vrátil... 

Erik Hrňa po takřka dvou dekádách znovu obléká dres mateřského klubu, jako kapitán ho vede do finále Chance ligy s vidinou zahrát si vysněnou baráž. Ale doma je už dávno někde jinde, domov pro něj zůstává Třinec. 

"Už jsem si na to dojíždění zvykl," usmívá se Erik Hrňa. Rozhovor pro Dračí podcast poskytl při ranní cestě na trénink, která mu zabere zhruba hodinku a čtvrt. Tahle utekla rychle, nejen díky rozhovoru. Ale i díky tomu, že se Erik Hrňa do práce těší. Vsetín se připravuje na fantastické finále se Zlínem, to odstartuje stejně jako série Ocelářů se Spartou. Erik takové v kariéře zažil čtyři a všechny vyhrál. 

"Četl jsem rozhovor s Řepíkem, říkal něco o tom, že je Třinec favorit. To jsou takové řeči do novin. Věřím ale tomu, že Sparta má v hlavách, co se v minulých sezonách dělo a že by to Třinec mohl zvládnout," říká Erik Hrňa v novém díle Dračího podcastu, Oceláře pořád sleduje. Sedmý zápas s Budějovicemi fandil přímo na tribunách WERK ARENY. 

Dračí podcast si můžete poslechnout již nyní zde v těle článku, a samozřejmě také na všech oblíbených podcastových platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast 2024 - 3. díl: Erik Hrňa
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice