Partnerský klub Nadační fond Dračí studio President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vstupenky

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

(VSTUPENKY SE NYNÍ NEPRODÁVÁJÍ)

VARIABILNÍ CENÍK VSTUPENEK

Potřeby a zájmy našich fanoušků jsou na prvním místě. Proto klub přistoupil k takzvanému variabilnímu ceníku vstupenek. V praxi to znamená, že jsou lístky na některé soupeře výrazně levnější než v minulosti. Na nejatraktivnější utkání základní části s ohledem na soupeře a čas úvodního vhazování pak stojí lístky o něco více.

Celkem existuje pět kategorií vstupenek dle výše zmíněných kritérií. Lístky na extraligová utkání lze pořídit už od 110 korun.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

PODMÍNKY PRO VSTUP DO WERK ARENY:

Pořádání hromadných akcí nadále upravuje mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna kapacita hlediště, která je v nouzovém stavu omezena. Návštěvníci navíc musí splňovat jednu z následujících podmínek:

Na hokejová utkání smí být přítomni jen lidé, kteří nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Klub HC Oceláři Třinec si vyhrazuje právo nevpustit do WERK ARENY osoby, které nesplňují jednu z výše uvedených podmínek. Zároveň upozorňujeme, že zamezením vstupu na utkání z důvodu nesplnění podmínek nařízených Ministerstvem zdravotnictví ČR nevzniká návštěvníkovi nárok na vrácení vstupného.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

PRODEJCEM VSTUPENEK JE SPOLEČNOST ENIGOO.

Schéma hlediště WERK ARENY ZDE

V případě dotazů k prodeji vstupenek na utkání se obraťte na beata.ciencialova@hcotrinec.cz.