Partnerský klub Nadační fond Dračí studio President Cup

Vstupenky

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

VARIABILNÍ CENÍK VSTUPENEK

Potřeby a zájmy našich fanoušků jsou na prvním místě. Proto bude klub v sezoně 2021/2022 využívat takzvaný variabilní ceník vstupenek. V praxi to znamená, že se lístky na některá utkání budou prodávat výrazně levněji než v minulosti. Na nejatraktivnější utkání základní části pak s ohledem na soupeře a čas úvodního vhazování budou lístky o něco málo dražší než v předchozích letech.

Celkem existuje pět kategorií vstupenek dle výše zmíněných kritérií. Lístky na extraligová utkání lze pořídit už od 160 korun. Vstupenky na atraktivní soupeře (žlutá barva, 1. kategorie) pak stojí řádově o něco více.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

PRAVIDLA VSTUPU DO WERK ARENY:

Od 1. září 2021 platí mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které upravuje podmínky pro konání sportovních akcí. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna maximální kapacita hlediště. Návštěvníci proto musí splňovat jednu z následujících podmínek:

Dvě hodiny před každým domácím zápasem se otevírají pokladny WERK ARENY. Ve stejnou dobu začíná také testování osob antigenním testem. Je určeno zejména pro ty, kteří kvůli kapacitě či nedostatku času nemohli absolvovat test ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Test bude proveden zdarma v případě, že daný návštěvník dosud nevyčerpal možnost bezplatného testování dle platných podmínek Vlády ČR. Pro ostatní je cena komerčního testu 200 korun. Platit bude možné pouze hotově.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

PRODEJCEM VSTUPENEK JE SPOLEČNOST ENIGOO.

Schéma hlediště WERK ARENY ZDE

V případě dotazů k prodeji vstupenek na utkání se obraťte na beata.ciencialova@hcotrinec.cz.