MISTR 2023/2024

Fanoušci ve čtvrtek změří síly s Oceláři ve fotbale

01.08.2012 · Martin Stebel
V pořadí již páté utkání mezi hokejovými Oceláři a Fanklubáky se bude konat druhý srpnový den na obvyklém místě v Bystřici. Zvítězí znovu fyzicky výborně disponovaní hokejisté? Prosadí se konečně nadšeně bojující fanoušci? Pro odpovědi na tyhle otázky navštivte čtvrteční zápas. Startujeme v 17:00!
Jako každý rok se nebude hrát jen fotbal, ale připraven je i tentokrát pestrý doprovodný program. Moderátorského mikrofónu se ujme tradiční spíkr z Werk arény Marcel Čmiel. Začátek akce je naplánován na pátou hodinu. Slavnostní výkop za přítomností bystřického starosty pana Ladislava Olšara proběhne o patnáct minut později.

Samotné utkání bude trvat 2 x 30 minut. Předpokládaná sestava Ocelářů:

Šimon Hrubec, Adam Rufer, David Ostřížek, Martin Podešva, Zbyněk Hampl, Erik Hrňa, Jakub Orsava, Vladimír Roth, Jakub Kania, Rostislav Marosz, Jakub Kindl, Zdeněk Čáp.

Podle zákulisních informací však není vyloučeno, že sestava Ocelářů dozná změn a do hry se zapojí i někteří zkušenější hráči. Půlhodinový přestávkový program vyplní oblíbená autogramiáda. Během této doby bude možno získat podpis těchto hráčů:

Radek Bonk, Jan Peterek, Václav Varaďa, Martin Adamský, Peter Hamerlík, Josef Hrabal, Lukáš Zíb, David Květoň, Martin Růžička, Lukáš Galvas, Jiří Polanský, Martin Lojek, Tomáš Klouček, Daniel Rákos, Ctirad Ovčačík a Tomáš Klimenta.

Pauzu mezi oběma poločasy rovněž vyplní vystoupení půvabných ocelářských cheerleaders a jako bonus bude možno v soutěži vyhrát 3 permanentní vstupenky na Oceláře pro sezonu 2012/13! Po konci zápasu poté proběhne autogramiáda s hokejisty, kteří se zúčastní fotbalového měření sil.

Neváhejte a navštivte tuto jedinečnou akci!