Růžička, Voženílek, nebo Jeřábek? Vyberte nejlepšího Oceláře třetí čtvrtiny!

24.01.2024 · Klub
Vyberte v anketě klubu nejlepšího Oceláře uplynulé čtvrtiny základní části: Nominovaní byli Martin Růžička, Daniel Voženílek a Jakub Jeřábek.

Martin Růžička

Čísla za něj hovoří jasně, Martin Růžička se na přelomu kalendářního roku znovu proměnil v extraligového démona. Třináct bodů v posledních šesti zápasech mělo zásadní podíl na výsledcích Ocelářů, hrající legenda klubu se navíc díky nim vyšvihla na čelo produktivity celé soutěže a do posledních kol nejspíš bude bojovat také o pozici jejího nejlepšího střelce. V osmatřiceti letech si "Růža" nadále drží nadstadardní výkonnost a zásadní podíl na výsledcích týmů. Navíc boří rekordy, naposledy zaznamenal 700. bod za Oceláře a stal se teprve čtvrtým hráčem historie, který 700 bodů zaznamenal v dresu jednoho týmu!

Daniel Voženílek

Bojovník, lídr, střelec... Trenéři se mohou na Daniela Voženílka spolehnout ve všech herních činnostech. S roustoucími výkony Danielu Voženílkovi roste sebevědomí, výsledkem jsou také exkluzivně proměněné samostatné nájezdy. "Vožuch" zaznamenal v posledních pěti zápasech devět bodů, už nyní vyrovnal své kariérní maximum v Tipsport extralize a na konci sezony bude bojovat o účast na domácím mistrovství světa. V letošní sezoně je se 6 body (3+3) v 5 zápasech také druhým nejproduktivnějším hráčem reprezentace.

Jakub Jeřábek

Na konci prosince prolomil dlouhé čekání na gól, od té doby sbírá body jako na běžícím pásu. Jeřábek je suverénně nejproduktivnějším obráncem mužstva, aktuálně táhne sérii pěti zápasů s bodem. Velmi výrazný je také ve statistikách +/-. Stejně jako v minulé sezoně jeho výkony s blížícím se play off rostou, ve třetí čtvrtině byl jedním z nejvýraznějších Ocelářů.