MISTR 2023/2024

Těšínská osmička: Podpořte dobrou věc i s Oceláři

05.06.2024 · Adam Sušovský
Z Agel nemocnice na Podlesí do parku A. Sikory v Českém Těšíně. To je trasa charitativního běhu Těšínská osmička, do kterého se můžete zapojit i vy. Budou u toho také Oceláři, těšit se můžete mimo jiné na autogramiádu vybraných hráčů a Masarykův pohár. Už v neděli 9. června!

Pouhé dny zbývají do startu Těšínské osmičky, tradičního charitativního běhu na osm kilometrů dlouhé trase z Třince do Českého Těšína. Stovky běžců vyrazí do cíle s jasným cílem: Podpořit dobrou věc. A budou u toho také Oceláři!

Ti si v cíli v parku A. Sikory v Českém Těšíně připravili autogramiádu i s Masarykovým pohárem pro staronové mistry české extraligy. Účast přislíbili útočníci Patrik Hrehorčák s Milošem Romanem, kteří si Těšínskou osmičku vyzkouší také na vlastní kůži. Na místě se bude s nejmenšími radovat i oblíbený dráček WERKÁČEK.

Celková vybraná suma bude rozdělena dvěma handikepovaným a těžce nemocným dětem Simonce a Thee. Tak jako v minulých letech, závod se běží od roku 2017 a pořadatelé - Nadace AGEL - díky němu pomohla částkou přes čtvrt milionu korun.

Na trati by znovu neměl chybět ani dvojnásobný olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. Spolu s ním poběží také paralympionik Ivo Koblasa. Buďte u toho!

Start závodu je v neděli 9. června v 11:00, v cíli je připraven bohatý doprovodný program.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.