MISTR 2023/2024

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

14.05.2024 · Martina Sikorová
Příprava na nadcházející hokejovou sezonu nabírá na obrátkách, přichází čas představit si jednotlivé trenérské týmy.

U úřadujících mistrů juniorské extraligy k žádným velkým změnám nedošlo. Trenérský štáb se pouze o jednoho člena rozrostl, k týmu se jako asistent trenéra připojil David Všetečka. Bývalý hokejista, který v minulosti oblékal i dres Ocelářů, v loňské sezoně trénoval třinecké deváťáky.

S novými trenéry se naopak seznamují dorostenci. Dosavadní kouč Marek Malík se po minulé sezoně přesunul na střídačku hlavního mužstva, mladé Oceláře tak převzal Jan Mikš, který naposledy vedl hráče sedmé třídy. K ruce má asistenty Martina Adamského a Aleše Macha.

K deváté třídě se posunul Miroslav Macháček, osmáky dostal na starost David Všetečka a sedmou třídu převzal Vojtěch Trnka. Šesťákům šéfuje Rostislav Martynek, který se na post hlavního kouče přesunul z pozice asistenta osmáků. Pátou třídu zase vede Filip Ohera.

Vzhledem k vysokému počtu hráčů bude mít Třinec v nadcházející sezoně hned dvě mužstva čtvrtých tříd. Červený výběr trénuje Robert Jaglář, jeho kolegou u týmu bílých je místní odchovanec Petr Lipina, který dres Ocelářů oblékl i v 55 zápasech extraligy. Třeťáky převzal Kamil Tluszczik, nejmladší výběry mají za hlavního kouče Pavla Bochenka.

Kompletní přehled trenérských týmů najdete po kliknutí ZDE.