MISTR 2023/2024

Turnaje mládeže: Třeťáci vyhráli turnaj v Trnavě

20.04.2024 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři za sebou mají jedny z posledních turnajů v pomalu končící sezoně. Hráči deváté třídy se představili ve Švédsku, třeťáci bez jediné prohry ovládli turnaj na Slovensku.

9. třída - Uplandia Trophy

Svěřenci trenéra Davida Všetečky zakončili sezonu na turnaji ve švédském Stockholmu. V základní části Uplandia Trophy urvali mladí Oceláři tři výhry v pěti zápasech a zajistili si účast v bojích o medaile. V nedělním utkání proti Skelleftee ale prohráli 1:3 a v konkurenci dalších sedmnácti týmů brali šesté místo.

Výsledky Ocelářů

HC Oceláři Třinec - Skellefteå AIK 0:3

AIK - HC Oceláři Třinec 2:8

Branky Ocelářů: Sedláček (Polášek), Chalupa (Polášek), Špaček, Helis, Przeczek, Zámborský (Hanák), Helis (Polášek), Helis (Polášek)

Södertälje SK - HC Oceláři Třinec 2:3

Branky Ocelářů: Przeczek (Zámborský), Helis (Chalupa), Sedláček

HC Oceláři Třinec - ZSC Lions 4:6

Branky Ocelářů: Lazovský, Polášek (Špaček), Helis (Sedláček, Lazovský), Hanák (Cymorek)

Viggbyholms IK - HC Oceláři Třinec - HC Oceláři Třinec 2:6

Branky Ocelářů: Lazovský (Hanák, Zámborský), Sedláček (Helis), Lazovský (Zámborský), Sedláček (Lazovský), Sedláček (Lazovský), Przeczek

HC Oceláři Třinec - Skellefteå AIK 1:3

Branka Ocelářů: Lazovský (Hanák)

3. třída - turnaj v Trnavě

Svěřenci trenéra Filipa Ohery se v sobotu 13. dubna vydali na Slovensko, kde se zúčastnili dvoudenního turnaje v Trnavě. A s nabitým programem si poradili na výbornou! V základní části třinečtí hráči nezaváhali a základní část ovládli se skóre 96:9. Bez zaváhání pak Oceláři prolétli i osmifinálovou skupinou, stejně jako následným play off! A domů si po parádních výkonech přivezli zasloužené zlato!