Vydražte si jedinečný O Kapku lepší dres nebo jiný hokejový předmět

05.02.2024 · Klub
Máte možnost získat jedinečné hokejové artefakty a k tomu ještě pomoct dobré věci. Do dražby míří předměty spojené s projektem O kapku lepší hokej. Koupit můžete unikátní hrané dresy Petra Vrány a Daniela Voženílka nebo například originální hraný puk ze třetího finálového utkání play off minulé sezony s hradeckým Mountfieldem!

Dvě kompletní kola, ve kterých nastupovali hokejisté Tipsport extraligy i Chance ligy se speciálně upravenými dresy, sami k výstroji přidávali oranžové prvky, jsou za námi a nyní máte jedinečnou příležitost se také aktivně zapojit a podpořit děti s poruchami krvetvorby svým příspěvkem do speciální aukce, kterou v rámci projektu O Kapku lepší hokej každoročně pořádáme. Do aukce bude možno vstoupit do 20. února do 18 hodin.

Jak se můžete zapojit do aukce?

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem.

Přímý odkaz na aukci najdete ZDE.

Dnes v 19:00 | Muži