Starší dorostenci vyzráli na Vsetín!

03.12.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Na první gól se v mini WERK ARENĚ čekalo až do pětatřicáté minuty, kdy se prosadil Nico Geidl. Na tuto trefu sice Vsetín rychle odpověděl, o jedenáct sekund později ale vrátil Ocelářům náskok Marek Havránek. Na začátku třetí části upravil na 3:1 Jiří Plandor, hosté ovšem dokázali snížit na rozdíl jediné trefy. Více už jim ale svěřenci trenéra Muchy nepovolili a po trefě Matouše Čmiela do prázdné klece zpečetili své vítězství.
B4, neděle 3.12.2017
Vsetín
4:2
mini WERK ARENA
Třetiny: 0:0, 2:1, 2:1  Branky a nahrávky: 35. Geidl (Havránek), 39. Havránek (Geidl, Matěj), 48. Plandor (Čmiel, P. Adámek), 60. Čmiel (Plandor) – 38. Matiaško (Jenáček, Půček), 54. Půček (Jenáček). Rozhodčí: Fiala – Kořistka, Novák. Vyloučení: 7:4, navíc Pernický (VSE) 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 66. Střely na branku: 48:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Ochman – S. Radzienciak, Bulava, J. Adámek, P. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Macháček, Zoubek, Stebel, Čmiel, Plandor
Málek – Mikulenčák, Lašák, Fojtášek, Ondračka, Vávra, Lukačka, Jenáček, Kožený – Klímek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Petriska, Baďura, Půček, Pernický