Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Junioři zvládli první zápas nového roku na jedničku!

03.01.2020 · Šárka Kolková
Svěřenci trenéra Juříka vstoupili do nového roku pravou nohou! Ocelářská juniorka sice na ledě jihlavské Dukly prohrávala, ale brzy srovnala krok a utkání dovedla do tříbodového konce. Nico Geidl zapsal tři kanadské body, Marek Havránek k triumfu přispěl dvěma brankami!
30.kolo, pátek 3.1.2020
Jihlava
Třinec
1:5
CZ Loko Aréna
Třetiny: 1:1, 0:2, 0:2  Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Čermák) – 13. Havránek (Geidl, Mastič), 31. Geidl (Mastič), 39. Stránský (Dobša, Jenáček), 41. Havránek (Geidl, Vacula), 51. Mikler (Cienciala). Rozhodčí: Ondráček - Rampír, Roupec. Vyloučení: 8:4, navíc Plandor (TRI) osobní trest na 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 29:51. Průběh utkání: 1:0, 1:5.  
Chaloupek – Piskač, Dvořák, Grauer, Křišta, Rašín, Smolko, Trávník – Brož, Zadražil, Pětník, Krajíček, Kardoš, Fiala, Juda, Čermák, Doležal, Barák, Vyvial
Suchánek – Mikulec, Radzienciak, Jenáček, Vacula, Cienciala, Grygar, Šulák - Havránek, Krč, Stránský, Pastor, Mikler, Geidl, Mastič, Plandor, Matěj, Dobša

Činnost mládeže HC Oceláři Třinec je spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Komentář k zápasu

První část hry začala lépe pro mužstvo z Vysočiny. V sedmé minutě otevřel skóre jihlavský obránce Adam Dvořák, který od modré vystřelil a jeho rána prošla až za Suchánka. Jihlavští se však z náskoku příliš dlouho neradovali. Ve třinácté minutě překonal Chaloupka Marek Havránek, který vyrovnal a remízový stav zůstal na kostce do první sirény.

V úvodu druhé třetiny se snažil Piskač překvapit třineckého gólmana svou dělovkou, ale Suchánek si jeho ránu pohlídal. Ve třicáté první minutě se o druhý třinecký gól postaral Nico Geidl, jenž vystřelil z předbrankového prostoru. Na druhé straně poté Suchánka potrápil jihlavský Brož, ale brankář Třince si s jeho těžkou ránou přece jen poradil. V devětatřicáté minutě navýšil náskok hostů Adam Stránský, který se prosadil pohotovou dorážkou.

Poslední dvacetiminutovka byla úspěšnější pro Oceláře, kteří byli střelecky aktivnější. Hned po přestávce si všiml mezery mezi obránci Jihlavy Marek Havránek, který vzápětí jejich chybu potrestal a přidal druhý gól v zápase. V jednapadesáté minutě se ještě objevil před Chaloupkou Šimon Mikler, který vystřelil, brankář kotouč sice vyrazil, ale útočník Ocelářů si připravil pohotovou dorážku, se kterou brankář Jihlavy nemohl nic udělat.

Ohlasy trenérů

Marek Malík (HC Oceláři Třinec): "První třetina byla z naší strany taková "rezavější", protože jsme přece jen dlouho nehráli a ani jsme kvůli marodce neměli pospolu moc tréninků. Trošku jsme se hledali. Od druhé třetiny se nám to líbilo a potvrdili jsme zlepšení nějakými góly. Jsme strašně moc rádi za tři body a chceme takto pokračovat dále."
Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): "Měli jsme dobrý vstup do zápasu a prvních dvacet minut se nám líbilo. Pak se nám bohužel hra totálně rozpadla a neplnili jsem si z úkolů a našich plánů vůbec nic, což se podepsalo na finálním skóre. Bohužel jsme dostali čtyři totožné góly z předbrankového prostoru, kde jsme byli měkcí. A nejen v obranném pásmu, ale bohužel i v pásmu útočném. Tohle zápas nakonec rozhodlo. Musíme se hodně rychle vzpamatovat. Možná bude lepší na tento zápas zapomenout a začít další den znovu s čistým stolem - opravdu předvést důrazný hokej s nasazením a hlavně s tím, že chceme vyhrát a ne si zápas odklouzat."

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
×
Odehrané v 17:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno