MISTR 2023/2024

Adam Smith: Morálka týmu se zvedla

12.04.2023 · Adam Sušovský
Svým premiérovým gólem v ocelářském dresu odstartoval vzrušující třetí třetinu. Stačilo tak málo, aby se Oceláři dostali k historickému obratu... To vše už je ale pryč, domácí mečbol Třinec proměnit nedokázal. O tom, kdo ze super vyrovnané série postoupí do finále, rozhodne páteční sedmý zápas v Pardubicích. "Máme ale z čeho vycházet," prohlásil Smith po zápase.

Gólový uragán spustili třinečtí Oceláři ve třetí třetině, tři góly donutily soupeře bát se o výsledek, čtvrtý už bohužel nepřišel...

A tak je semifinálová série s favoritem a suverénním vítězem základní části znovu vyrovnaná, Oceláře čeká v pátek sedmý zápas. Obránce Adam Smith, který ve středu vstřelil první gól v třineckém dresu, je na zápas o všechno náležitě nažhaven. "Oba týmy čelí vyřazení, bude to úžasný zápas se spoustou energie a emocí," řekl Smith.

"Ve středu jsme bohužel hráli jeden z těch zápasů, kdy jsme měli pomalejší začátek. Oni přijeli hladoví, čelili hrozbě vyřazení a podle toho hráli," přemýšlel Smith o nepovedeném zápase, ve kterém Oceláři po dvou třetinách prohrávali 0:4, nakonec odešli z ledu poraženi výsledkem 3:5.

"Je to těžké. Morálka celého týmu se zvedla. Byli jsme nadšeni z třetího gólu. Mysleli jsme si, že to dokážeme a můžeme zápas vyhrát. Bohužel jsme to nedotáhli až do konce. Na výkonu ze třetí třetiny ale můžeme stavět v zápase číslo sedm," dodal Smith.

Celý rozhovor s Adamem Smithem si můžete pustit v přiloženém videu.